SEO PASLAUGOS KAINA

SEO AUDITAS

nuo 
50 € 

Parengiama detali ataskaita su taisytinomis vietomis svetainėje, pateikiamos idėjos svetainės optimizavimui.

VIDINIS SEO

nuo 
150 €

Vienkartinis svetainės struktūros, krovimosi greičio, nuorodų ir kt. techninių dalykų sutvarkymas tolimesniam optimizavimui.

VISAS SEO PROJEKTAS

nuo 
80 € / mėn

Kaina priklauso nuo projekto apimties ir tikslų. Sukuriama ilgalaikė strategija, prižiūrimas visas svetainės optimizavimo procesas.

Tai tik orientacinės kainos!

Dėl tikslių poreikių lauksiu Jūsų žinutės. 

Galutinė SEO paslaugų kaina priklauso nuo daugelio kriterijų:

Esamos dabartinės svetainės padėties

Keliamų tikslų rezultatams

Nišos, kurioje vystote veiklą, konkurencingumo

Esamo konkurentų įdirbio

Internetinės svetainės amžiaus

Ir daugybė kitų..

Kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl tik pabendravęs su Jumis, sužinojęs poreikį ir atlikęs pirminę svetainės analizę, galiu pateikti tikslią galutinę kainą.

Rinkdamiesi SEO specialistą, gerai apsvarstykite ne tik galutinę paslaugų kainą. Bendraujant su užsakovais ne iš vieno tekę girdėti, jog nori pakeisti įmonę, kuri šiuo metu atlieka svetainės optimizaciją, kadangi su ja nesusikalba, netiki pateikiamais rezultatais ar egzistuoja dar kokios neigiamą atspalvį turinčios priežastys.. Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms yra darbas, reikalaujantis kruopštumo, kantrybės bei atidumo.

Iš savo pusės galiu užtikrinti visapusišką bendravimą ir pagalbą sprendžiant visus su svetainės optimizavimu susijusius klausimus. Visuomet pateikiu visus statistinius duomenis, paaiškinu atliktus veiksmus, jei, žinoma, yra poreikis. Konstruktyviam bendravimui turi būti abipusis geranoriškas ryšys.

Noriu atkreipti dėmesį, kad nei vienas iš SEO paslaugas teikiančių specialistų (taip pat ir aš) negali garantuoti konkrečių pozicijų paieškos rezultatuose. Galime tik vadovautis Google pateikiamomis gairėmis ir taisyklėmis bei savo teigiama patirtimi, keliant tinklapio pozicijas į viršų. Visus sprendimus dėl rezultatų rodymo konkrečiose pozicijose vis tiek priima pats Google. Ir taip veikia bet kuri paieškos sistema. Bet pažadu, visais atvejais atlieku tai, kas nuo manęs priklauso: reguliariai informuoju apie esamą situaciją, lankytojų srautą iš natūralios paieškos, užimamas pozicijas ir pan. SEO optimizavimas nėra 100% baigtinis procesas: jei konkurentai judės į priekį, snausti negalima.

Galutinė SEO kaina ir yra visiems suplanuotiems Jūsų interneto svetainės optimizavimo darbams atlikti skirtas laikas. Daugybės atliktų SEO projektų patirtis leidžia šį laiką optimizuoti. Reguliarus domėjimasis naujienomis priverčia efektyviau reaguoti į paieškos sistemų algoritmų atnaujinimus, pasikeitimus (o jie keičiasi gana dažnai).

Žinoma, jei esate iš tų, kurie nori optimizavimo darbus atlikti patys ir visiškai valdyti situaciją, siūlau individualius SEO mokymus, kurių metu atkreipčiau dėmesį į praktikoje dažniausiai pasitaikančius atvejus, išmokyčiau efektyviausių metodų, kuriuos iškart galėtumėte pritaikyti savo versle.

Deja, SEO optimizacija, priešingai nei Google Adwords reklama, negrąžina rezultatų labai greitai. Tai gerokai ilgesnis procesas nei Google reklama. Todėl laukiu Jūsų poreikio žinutės jau dabar. Anksčiau pradėję greičiau mėgausitės teigiamais rezultatais. Manau, lengvai rasime bendrą sprendimą.

Dažniausi klausimai dėl SEO optimizavimo kainos

Koks mokėjimo formatas: ar tik už pasiektus rezultatus, ar abonentinis?

Tai šiek tiek priklauso nuo to, ar sutartas darbas vienkartinis, ar tęstinis. Pavyzdžiui, SEO auditas, vidinis svetainės sutvarkymas yra labiau vienkartiniai darbai (nors reguliariai tai daryti reikia ir vėliau). Jei vystome pilną projektą, skaičiuojame mėnesinį mokestį, priklausantį nuo to mėnesio darbo rezultatų. Kiekvienas atvejis unikalus, tačiau dažniausiai taikomas mokestis tik už pasiektus rezultatus. Prieš pradedant darbus sutartyje numatome visas sąlygas ir pagal jas būtų dirbama. 

Ar galite garantuoti, kad investicijos atsipirks?

Kadangi rezultatai yra priklausomi nuo kompanijos Google ir ateities vartotojų poreikio konkrečiai sričiai, negaliu visiškai 100% užtikrinti, jog pasiekta viena ar kita pozicija paieškoje tikrai atpirks Jūsų investicijas. Tačiau galiu garantuoti, kad dirbu sąžiningais metodais vadovaudamasis pateikiamomis gairėmis ir siekiu kuo aukštesnių pozicijų. Iš patirties galiu pasakyti, kad visi, kurių svetainės pasiekė pirmą puslapį (pirmuosius 10 rezultatų), buvo labai patenkinti.

Kiek įtakos galutinei kainai turi raktinių žodžių kiekis / konkurencingumas?

Atliekant esminių frazių analizę galima tiksliai įvertinti, kiek sudėtinga vieną ar kitą frazę iškelti į Google paieškos aukščiausias pozicijas. Tas labai stipriai lemia kainą, nes natūralu, kad mažesnio konkurencingumo frazes daug paprasčiau kelti aukštyn nei didelio konkurencingumo žodžius ar jų junginius. Bet visuomet rekomenduoju į savo svetainę žiūrėti kompleksiškai ir ieškoti įvairių galimybių jį iškelti (nesutelkti per daug dėmesio į vieną ar kitą frazę) - būtent tai atlikti ir leidžia profesionalios SEO paslaugos. 

Kokia SEO straipsnių rašymo ir talpinimo kaina?

SEO straipsnių rašymo ir talpinimo kaina priklauso nuo tekstų ilgio bei užsakymo dydžio. 

Ar išrašote sąskaitas?

Taip, veiklą vykdau legaliai ir išrašau sąskaitas.

 

100% rezultato siekimas

Nuolatinė komunikacija

Patikimi darbo metodai

+370 625 23202

bacevicius@vytautas.lt